O společnosti

Obchodování se společností MBELT je nákladově výhodné a zákaznicky zaměřené, takže můžete být ujištěni, že budete těžit z našeho závazku pro bezpečnost, odborných znalostí, inovací, kvality a zákaznického servisu, který je odlišný na trhu, kde působíme.

  • Bezpečnost dělá rozdíl

Mnoho kritických složek závisí na našich produktech a řešeních. Naše poslání je zajistit bezpečné pracovní prostředí pro naše zaměstnance, pracovat bezpečně v prostředích, kde se nacházíme a zajistit bezpečné používání našich produktů u našich zákazníků. Víme, že naše úsilí přínaší výsledky, když přijde na řadu bezpečnost.

  • Zkušenosti dělají rozdíl

Za 30 let naší existence, se na nás neustále obracejí zákazníci z různých odvětní průmyslu pro spolehlivé, vysoce kvalitní produkty, technické poradenství při nových nebo rozšiřujících provozech a samoržejmě v oblasti zákaznického servisu.

  • Inovace dělá rozdíl

Naši zákazníci vědí, že se kdykoliv mohou spolehnout na naše technické a technologické zkušenosti v oblasti použití dopravních systémů, při řešení nových technologických postupů na pracovištích a samozřejmě na výběr vhodného produktu pro dané použití.

  • Kvalita dělá rozdíl

Společnosti MBELT dodává pouze kvalitní produkty, které odpovídají veškerým normám nejen v České republice, ale i v zahraničí. Pokud se jedná o potravinářské provozy, tak je samozřejmostí, že veškeré dodávané transportní a procesové pásy mají atestaci pro dané užití - BGA, FDA, HACCP a USDA. Pro provozy s vysokým rizikem požáru, jsou dodávány transportní pásy, které toto riziko eliminují. Celkově se jedná o soubor atestací, na který se může zákazník spolehnout.

  • Servis dělá rozdíl

Samozřejmostí je náš propracovaný systém revizních prohlídek, který nás upřednostňuje v dnešní konkurence napjaté době. Pro naše zákazníky zajišťuje záruční i pozáruční servis, který je k dispozici 24 hodin denně. V případě potřeby se zákazník může vždy spolehnout na naše okamžité řešení jakéhokoliv problému.

  • Technická podpora dělá rozdíl

 Jako kompletní poskytovatel služeb v oblasti dopravních systémů, naše rozmanitá nabídka je vždy zaměřena na pomoc zákazníkům při zvyšování produktivity, snižování nákladů a zlepšení kvality vyrobených produktů. Pouze pro Vaši představu, každý průmysl - letecký, automobilní, chemický, elektronický, sklářský, papírenský, petrochemický, zpracování železa, plastický, tiskařský, textilní a samozřejmě i potravinářský - potřebuje naše produkty a služby.

Naše produkty

Spočítat cenu

Servis a podpora