Strojírenský průmysl

Strojírenská produkce zahrnuje mnoho oblastí: ať už se jedná o výrobu oceli nebo kovových plátů, automobilový nebo odpadový průmysl. Ve všech těchto oblastech naše transportní a procesové pásy splňují požadavky kladené ze strany zákazníka.

 

Ve strojírenství nalezneme také mnoho dopravníků. Na mnoha místech slouží jako vynášecí pásy v obráběcích centrech jak pro vyvážení obrobků, tak pro vynášení třískového odpadu.

 

Do strojírenství se samozřejmě také řadí slévárny, kde jsme schopni nabídnout jak gumotextilní transportní pásy, tak podpěrné válečky, stěračové gumy nebo mechanické spony. V neposlední řadě jsme pak schopni nabídnout i různé druhy řemenů jak hnacích tak i transportních, popř. plasty v podobě různých vodítek, bočnic a skluzů.

 

Veškeré dodávané transportní pásy jsou vysoké kvality a mají dlouhodobou životnost a dělají Vaši přepravu produktů více efektivní.


Vzhledem k velkému množství sortimentu, je vždy nejlépe obrátit se na nás s konkrétním požadavkem, který bude v co nejkratším čase vyřešen.

 

   

 

  

vytisknout stránkuposlat stránku e-mailem