Plastové a nerezové transportní destičkové řetězy

Destičkové pásy se dodávají v platovém či nerezovém provedení. Materiál plastových pásů je pak možné vybírat z několika druhů materiálu, od obyčejných až po materiály obsahující skelné vlákno pro větší pevnost, popř. s příměsí grafitu pro lepší kluznost a nižší hlučnost. 

 

Dalším rozlišovacím znakem je způsob přenosu síly na samotnou destičku. Běžněji je tvořen unášecími zámky na samotné destičce, avšak je možné i provedení destičkového pásu, jehož transportní segmenty jsou upevněny na klasickém válečkovém řetězu.

 

Nedílnou součástí těchto produktů jsou hnací a hnaná kola, vodící profily, bočnice atd.

Samozřejmostí je provedení v různých typech materiálu tak, aby jeho chemická odolnost odpovídala potřebám prostředí, ve kterém má pás pracovat. Systém je propracován do detailů včetně různých povrchů pracovní strany - strukturovaný, pogumovaný, korálkový nebo např. s unášecím profilem.

Veškeré poptávky v tomto směru se řeší vždy individuálně. Pro více informací ohledně transportních destičkových řetězů nás, prosím, neváhejte kontaktovat, popřípadě si můžete prohlédnout katalog.

TP ikona WT.PNG

Conveyor belts

MB ikona WT.PNG

Modular belts

OŘ_ikona_WT.PNG

Timing belts

PŘ_ikona_WT.PNG

Flat belts

Máte-li zájem o více informací o našich produktech, jejich výrobních procesech a materiálech, tak nás neváhejte oslovit již dnes a zjistěte, jak Vám můžeme pomoci.

     +420 381 521 162          info@mbelt.cz 

Sídlo společnosti:

M belt s.r.o.

Mánesova 345/13

370 01 České Budějovice

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

www.dopravnipasy.eu

Provozovna:

M belt s.r.o.

Na Ohradě 368

392 01 Soběslav

Tel.: +420 381 521 162

Fax: +420 381 521 162

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

  • Facebook - Bílý kruh

M belt s.r.o. - movement technologies solutions

Copyright © 1990 - 2021 M belt s.r.o.