top of page

Automobilový průmysl

Pro automobilový průmysl je specifické, že sahá do téměř všech průmyslových odvětví. Proto je možné pro výrobce v naší nabídce najít jak pásy do vysokých teplot, tak pásy méně náchylné na ostré hrany, popř. pásy odolné rozpouštědlům a kyselinám. Vše je řešeno velmi individuálně z důrazem na co největší přizpůsobení se požadavku zákazníka.

 

V některých sekcích automobilového průmyslu jsou tak vysoké požadavky na kvalitu a bezpečnost, že je zde možné použití pouze modulárních transportních pásů. Nemluvě o požární atestaci, modulární pás určený pro automobilový průmysl je antistatický, čímž splňuje další požadavky, kladené ze strany zákazníka.


Vzhledem k velkému množství sortimentu, ať už se jedná o transportní a procesové pásy, hnací řemeny nebo modulární plastové pásy, je vždy nejlépe obrátit se na nás s konkrétním požadavkem, který bude v co nejkratším čase vyřešen. 

Automobilový průmysl

V současné době transportní pásy a modulární pásy nahradily těžké gumové pásy, které byly používány v minulosti. Kombinované výhody těchto dvou produktových řad znamenají, že dopravníky mohou být kompaktnější a s mnohem úspornějším provozem.
 

Neustálý růst v automobilovém průmyslu a rostoucí poptávka znamenají, že požadavky kladené na výrobní procesy prudce rostou. Aby bylo možné reagovat na tento trend, musí výrobní stroje pracovat perfektně a velmi efektivně. Klíčovou roli hraje správná volba dopravního pásu. Strojní zařízení může pracovat na plnou kapacitu pouze v případě, že je zvolen správný pás.

 

Jako dodavatel dopravníkových pásů můžeme využít našich odborných znalostí v oboru k tomu, abychom vám konkrétně poradili, který pás si vybrat.

Automobilový průmysl
Automobilový průmysl
Automobilový průmysl
bottom of page