top of page

Balení potravin

Veškeré potraviny jsou vyráběny, zpracovávány a baleny hygienicky a efektivně na námi dodávaných transportních pásech.

 

Naše FDA a HACCP transportní pásy podporují spolehlivě zákaznické standardy a koncepty a vyhovují ve všech právních nařízeních ve všech oblastech hygienických norem.

Balení

Frayfree

 

Díky speciální konstrukci pásů se na okrajích prakticky nevytváří žádné otřepy. Speciální typ tkaniny a vazby, stejně jako zvýšená délka vlákna, zajišťuje, že se do přepravovaného materiálu nedostanou žádné cizí předměty.

 

Všestranný sortiment je vhodný pro širokou škálu aplikací a dokonale splňují přísné požadavky potravinářského průmyslu.

Vlnovce

 

Nabízíme řadu vlnovců a bočnic, vyvinutých pro potřeby potravinářského průmyslu, například pro šikmou nebo strmou dopravu cukrovinek, mouky nebo cukru.

 

Jejich vysoká odolnost vůči olejům a mastnotě, stejně jako čisticím a dezinfekčním prostředkům, zaručuje bezpečnost po celé trase.

HighGrip

 

HighGrip je speciální typ povrchové úpravy, která zajišťuje dokonalou přilnavost produktu, snadné spojování a velmi silnou horní plochu.

 

Pásy HighGrip jsou obzvláště vhodné pro šikmou dopravu.

Elastické pásy

 

Homogenní elastický pásový materiál vyrobený z uretanu lze použít na řadu aplikací, jako jsou rozmetadla nebo kontrolní váhy.

 

Kromě ideálního vedení mají elastické pásy vynikající vlastnosti podávání, skvělé vlastnosti ve žlabových dopravnících a rozměrovou stabilitu.

Balení
Potravinářství
TM-9_Wellkanten.jpg
Cukrářství
TM-12_Spreizband.jpg
bottom of page