Cihlářský a mramorový průmysl

Pokud se jedná o cihlářský nebo mramorový průmysl, tak transportní a procesové pásy vždy plně vyhovují speciálním požadavkům v těchto důležitých oblastech českého průmyslu.

Námi dodávané transportní a procesové pásy jsou spolehlivé a efektivní - v přenosu těžkých materiálů a vysokých požadavků v cihlářském i mramorovém průmyslu, stejně tak i ve zpracování a těžbě kamene.

Mezi výrobci cihel a střešních krytin se pohybujeme již od samého začátku založení, tedy od 90. let minulého století. Všechny požadavky, především velká odolnost vůči opotřebení, jsme a budeme vždy schopni řešit velmi účelně a spolehlivě.

 

Jsou zde používány především silné pásy na místa samotné výroby, najdeme však zde i strukturované pásy pro dopravu latí. S postupným zvyšováním nároků na přesnost se pomalu zavádí do všech výrobních provozů brousící stroje. S tím se pro nás rozšířila možnost dodávání všech druhů hnacích řemenů do těchto zařízení.

Vysoká kvalita a přírodní stavební materiály jsou více než populární. Podlahovina v prestižních administrativních budovách, letištích, bankách a pojišťovacích společnostech je elegantně vypadající mramor nebo žula. Stěny, stropy a fasády budov jsou pokryty velice drahými kamennými panely.

 

Při výrobě mramoru - od řezání až po finální broušení - jsou používány vysoce moderní a efektivní zařízení. Většina těchto zařízení spoléhá na transportní a procesové pásy, které jsou na jedné straně robustní, ale na druhé straně musí být velice přesné.

Tyto transportní pásy:

  • mají nízkou hodnotu prodloužení SD (30-60 N/mm šířky), měřeno v 1% prodloužení při instalaci

  • jsou robustní kvůli jejich struktuře jednotlivých vložek, garantující hladkou a nepřerušovanou výrobu

  • mají stálou charakteristiku i při kolísání vlhkosti a teploty

  • jsou postranně ploché - i při velkých šířkách

  • jsou antistatické a elektrostatické

TP ikona WT.PNG

Conveyor belts

MB ikona WT.PNG

Modular belts

OŘ_ikona_WT.PNG

Timing belts

PŘ_ikona_WT.PNG

Flat belts

Máte-li zájem o více informací o našich produktech, jejich výrobních procesech a materiálech, tak nás neváhejte oslovit již dnes a zjistěte, jak Vám můžeme pomoci.

     +420 381 521 162          info@mbelt.cz 

Sídlo společnosti:

M belt s.r.o.

Mánesova 345/13

370 01 České Budějovice

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

www.dopravnipasy.eu

Provozovna:

M belt s.r.o.

Na Ohradě 368

392 01 Soběslav

Tel.: +420 381 521 162

Fax: +420 381 521 162

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

  • Facebook - Bílý kruh

M belt s.r.o. - movement technologies solutions

Copyright © 1990 - 2021 M belt s.r.o.