Dřevozpracující průmysl

V dřevozpracujícím průmyslu se pohybujeme od samého začátku vzniku naší společnosti. Proto jsme také schopni nejen nabídnout veškerý materiál z našeho oboru, ale téměř celý potřebný sortiment pro řešení Vašich aplikací máme skladem.

 

Především v případě havárie ve výrobě, jsme schopni téměř okamžitě reagovat a řešit vzniklou situaci. Jsme pro Vás připraveni s nabídkou speciálních gumotextilních pásů bez spodních krycích vrstev, pásů pro malé průměry válečků (např. pás před štěpkovacím zařízením), širokých pásů v truhlářských výrobách, pásů pro průběžné brusky, atd.

 

Dále zajišťujeme montáže hnacích řemenů na katrech, frézkách a dalších dřevoobráběcích strojích.

Dalším odvětvím v dřevozpracujícím průmyslu je výroba skládané a lisované dřevěné desky, např. MDF a OSB desky, které jsou velmi důležité v nábytkářském, stavebním a podlahovém průmyslu.

 

Transportní a procesové pásy všechny důležité úkoly při výrobě těchto desek zvládají velmi jednoduše.

Od zpracování surového dřeva po výrobu izolační desky: v účelné výrobě izolačních desek, je na transportní pás kladeno mnoho požadavků a v některých procedurách jsou tyto požadavky kritické pro transportní pás.

 

Můžeme Vás ujistit, že veškeré tyto kritické požadavky jsme schopni spolehlivě řešit.

Jako jeden z předních dodavatelů transportních a procesových pásů a mnohaletými zkušenostmi, jsme velice dobře obeznámeni s veškerými požadavky dřevozpracujícího průmyslu.

 

Dodávané produktové portfolio pro dřevozpracující průmysl je výsledkem úzké spolupráce s jednotlivými výrobci dřevařského zařízení a dřevozpracujících společností.

Veškeré transportní a procesové pásy, stejně tak i ploché hnací řemeny, používány při zpracování surového dřeva jsou uzpůsobeny tak, aby zvládaly veškeré požadavky kladené na kvalitu a spolehlivost.

 

Stejně tak i při plných vytíženích a rychlostech dřevařských zařízení, se pásy a řemeny starají o hladký výrobní proces.

TP ikona WT.PNG

Conveyor belts

MB ikona WT.PNG

Modular belts

OŘ_ikona_WT.PNG

Timing belts

PŘ_ikona_WT.PNG

Flat belts

Máte-li zájem o více informací o našich produktech, jejich výrobních procesech a materiálech, tak nás neváhejte oslovit již dnes a zjistěte, jak Vám můžeme pomoci.

     +420 381 521 162          info@mbelt.cz 

Sídlo společnosti:

M belt s.r.o.

Mánesova 345/13

370 01 České Budějovice

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

www.dopravnipasy.eu

Provozovna:

M belt s.r.o.

Na Ohradě 368

392 01 Soběslav

Tel.: +420 381 521 162

Fax: +420 381 521 162

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

  • Facebook - Bílý kruh

M belt s.r.o. - movement technologies solutions

Copyright © 1990 - 2021 M belt s.r.o.