top of page

Dřevozpracující průmysl

V dřevozpracujícím průmyslu se pohybujeme od samého začátku vzniku naší společnosti. Proto jsme také schopni nejen nabídnout veškerý materiál z našeho oboru, ale téměř celý potřebný sortiment pro řešení Vašich aplikací máme skladem.

 

Především v případě havárie ve výrobě, jsme schopni téměř okamžitě reagovat a řešit vzniklou situaci. Jsme pro Vás připraveni s nabídkou speciálních gumotextilních pásů bez spodních krycích vrstev, pásů pro malé průměry válečků (např. pás před štěpkovacím zařízením), širokých pásů v truhlářských výrobách, pásů pro průběžné brusky, atd.

 

Dále zajišťujeme montáže hnacích řemenů na katrech, frézkách a dalších dřevoobráběcích strojích.

Dřevozpracující průmysl

Dalším odvětvím v dřevozpracujícím průmyslu je výroba skládané a lisované dřevěné desky, např. MDF a OSB desky, které jsou velmi důležité v nábytkářském, stavebním a podlahovém průmyslu.

 

Transportní a procesové pásy všechny důležité úkoly při výrobě těchto desek zvládají velmi jednoduše.

MDF

Od zpracování surového dřeva po výrobu izolační desky: v účelné výrobě izolačních desek, je na transportní pás kladeno mnoho požadavků a v některých procedurách jsou tyto požadavky kritické pro transportní pás.

 

Můžeme Vás ujistit, že veškeré tyto kritické požadavky jsme schopni spolehlivě řešit.

MDF

Jako jeden z předních dodavatelů transportních a procesových pásů a mnohaletými zkušenostmi, jsme velice dobře obeznámeni s veškerými požadavky dřevozpracujícího průmyslu.

 

Dodávané produktové portfolio pro dřevozpracující průmysl je výsledkem úzké spolupráce s jednotlivými výrobci dřevařského zařízení a dřevozpracujících společností.

MDF

Veškeré transportní a procesové pásy, stejně tak i ploché hnací řemeny, používány při zpracování surového dřeva jsou uzpůsobeny tak, aby zvládaly veškeré požadavky kladené na kvalitu a spolehlivost.

 

Stejně tak i při plných vytíženích a rychlostech dřevařských zařízení, se pásy a řemeny starají o hladký výrobní proces.

MDF
bottom of page