top of page

Zpracování masa, drůbeže a mořských plodů

Silný, trvanlivý a odolný proti prořezu musí být transportní pás používaný při zpracovávání masa a drůbeže. Řezání může být prováděno na transportních pásech dodávaných naší společností, které mají silnou vrstvu PVC s více-vrstvenou tkaninou bez nutnosti měnit pás okamžitě.

 

Transportní a procesové pásy jsou odolné téměř všem komerčně dostupným čistícím prostředkům, takže časté čištění není žádným problémem. Silné vlastnosti materiálu a jejich odolnost vůči olejům a mazivům, znamená dlouhá životnost transportního pásu.

 

Plastové modulární pásy vyrobené z polyacetalu jsou nepoddajné a odolné vůči řezu, takže při spojování bývají často neocenitelné. Otevřená povrchová úprava (propustnost do 20%), značná odolnost vůči čistícím prostředkům, stejně tak i vysokým teplotám, dělá čištění mnohem snažší. HACCP modulární pásy, oproti běžným transportním pásům, také zabraňují mikroorganismům metabolizovat. Takže pokud je pás často čištěn, je téměř nemožné se pro jakékoliv organismy rozmnožovat.

Zpracování masa
Ryby
Drůbež

Frayfree

 

Díky speciální konstrukci pásů se na okrajích prakticky nevytváří žádné otřepy. Speciální typ tkaniny a vazby, stejně jako zvýšená délka vlákna, zajišťuje, že se do přepravovaného materiálu nedostanou žádné cizí předměty.

 

Všestranný sortiment je vhodný pro širokou škálu aplikací a dokonale splňují přísné požadavky potravinářského průmyslu.

Potravinářství

Smartseal

 

Zatavené hrany pásů zabraňují proniknutí oleje, mastnoty a vody, a tím i bakterií do kostry pásu. Současně zabraňuje tomu, aby se na okrajích tvořily otřepy.

 

S vysokými nároky na hygienické dopravní pásy vyrobené ze syntetických materiálů jsou naše pásy se zatavenou hranou jedny z nejlepších možností.

0679H_TR_Smart_Hot.jpg

Elastické pásy

 

Homogenní elastický pásový materiál vyrobený z uretanu lze použít na řadu aplikací, jako jsou rozmetadla nebo kontrolní váhy.

 

Kromě ideálního vedení mají elastické pásy vynikající vlastnosti podávání, skvělé vlastnosti ve žlabových dopravnících a rozměrovou stabilitu.

TM-12_Spreizband.jpg
bottom of page