top of page

Zpracování mléčných produktů

Již při ruční výrobě tvarohovitých produktů, což je zejména používáno při výrobě tradičních vrstvených, polotvrdých sýrů, jsou transportní pásy potažené vrstvou PVC úspěšně používány již po několik let.

Dělené a řezané sýrové produkty jsou transportovány po povrchu pásu odolným vůči řezům nebo stejně tak i modulární pásy jsou perfektně vyhovující pro tento druh zpracovávání produktů. Oba produkty, vrstvený transportní pás a modulární pás, jsou používány při tvrdnutí čerstvého sýra, stejně tak i při následném značení a balení.

Špinavé transportní a modulární pásy mohou být jednoduše čištěny dostupnými čistícími prostředky a vodou. Nové HACCP transportní a modulární pásy jsou značně vyhovující pro používání při styku s nezabalenými potravinářskými produkty, protože zabraňují veškerým bakteriím v metabolizaci.

Mlékárenský průmysl
Výroba sýrů

Frayfree

 

Díky speciální konstrukci pásů se na okrajích prakticky nevytváří žádné otřepy. Speciální typ tkaniny a vazby, stejně jako zvýšená délka vlákna, zajišťuje, že se do přepravovaného materiálu nedostanou žádné cizí předměty.

 

Všestranný sortiment je vhodný pro širokou škálu aplikací a dokonale splňují přísné požadavky potravinářského průmyslu.

Smartseal

 

Zatavené hrany pásů zabraňují proniknutí oleje, mastnoty a vody, a tím i bakterií do kostry pásu. Současně zabraňuje tomu, aby se na okrajích tvořily otřepy.

 

S vysokými nároky na hygienické dopravní pásy vyrobené ze syntetických materiálů jsou naše pásy se zatavenou hranou jedny z nejlepších možností.

Pásová síta

Různé velikosti ok s otevřenými plochami až 60% max. jsou tyto pásy ideálním pro čištění, sušení, filtrování a chlazení.

 

Pásy mohou být dodávány v různých verzích, například s vyztuženými hranami pásu, se skleněným vláknem nebo kevlarovou tkaninou, s vodícími a bočními profily.

Elastické pásy

 

Homogenní elastický pásový materiál vyrobený z uretanu lze použít na řadu aplikací, jako jsou rozmetadla nebo kontrolní váhy.

 

Kromě ideálního vedení mají elastické pásy vynikající vlastnosti podávání, skvělé vlastnosti ve žlabových dopravnících a rozměrovou stabilitu.

Výroba sýrů
Potravinářství
0679H_TR_Smart_Hot.jpg
Meshbelts_News.jpg
TM-12_Spreizband.jpg
bottom of page