M belt - movement technologies solutions

Ne vždy jsme viditelní, ale prakticky v zákulisí zajišťujeme, že mnoho složitých výrobních kroků běží hladce a že logistické pracovní postupy jsou strukturovány ještě efektivněji.

O nás

Bezpečnost na prvním místě

Mnoho kritických složek závisí na našich produktech a řešeních. Naše poslání je zajistit bezpečné pracovní prostředí pro naše zaměstnance, pracovat bezpečně v prostředích, kde se nacházíme a zajistit bezpečné používání našich produktů u našich zákazníků. Víme, že naše úsilí přínaší výsledky, když přijde na řadu bezpečnost.

Know-How

Za 30 let naší existence, se na nás neustále obracejí zákazníci z různých odvětví průmyslu pro spolehlivé, vysoce kvalitní produkty, technické poradenství při nových nebo rozšiřujících provozech a samozřejmě v oblasti zákaznického servisu.

Technická podpora

Jako kompletní poskytovatel služeb v oblasti dopravních systémů, naše rozmanitá nabídka je vždy zaměřena na pomoc zákazníkům při zvyšování produktivity, snižování nákladů a zlepšení kvality vyrobených produktů.

Dostupný a kvalitní servis 24/7

Samozřejmostí je náš propracovaný systém revizních prohlídek, který nás upřednostňuje v dnešní konkurence napjaté době. Pro naše zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis, který je k dispozici 24 hodin denně.

TP ikona WT.PNG

Conveyor belts

MB ikona WT.PNG

Modular belts

OŘ_ikona_WT.PNG

Timing belts

PŘ_ikona_WT.PNG

Flat belts

Máte-li zájem o více informací o našich produktech, jejich výrobních procesech a materiálech, tak nás neváhejte oslovit již dnes a zjistěte, jak Vám můžeme pomoci.

     +420 381 521 162          info@mbelt.cz 

Sídlo společnosti:

M belt s.r.o.

Mánesova 345/13

370 01 České Budějovice

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

www.dopravnipasy.eu

Provozovna:

M belt s.r.o.

Na Ohradě 368

392 01 Soběslav

Tel.: +420 381 521 162

Fax: +420 381 521 162

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

  • Facebook - Bílý kruh

M belt s.r.o. - movement technologies solutions

Copyright © 1990 - 2021 M belt s.r.o.