top of page
O nás.jpg

M belt - movement technologies solutions

Ne vždy jsme viditelní, ale prakticky v zákulisí zajišťujeme, že mnoho složitých výrobních kroků běží hladce a že logistické pracovní postupy jsou strukturovány ještě efektivněji.

O nás

Safety first.png

Bezpečnost na prvním místě

Mnoho kritických složek závisí na našich produktech a řešeních. Naše poslání je zajistit bezpečné pracovní prostředí pro naše zaměstnance, pracovat bezpečně v prostředích, kde se nacházíme a zajistit bezpečné používání našich produktů u našich zákazníků. Víme, že naše úsilí přínaší výsledky, když přijde na řadu bezpečnost.

Know-How.png

Know-How

Za 30 let naší existence, se na nás neustále obracejí zákazníci z různých odvětví průmyslu pro spolehlivé, vysoce kvalitní produkty, technické poradenství při nových nebo rozšiřujících provozech a samozřejmě v oblasti zákaznického servisu.

Servis24.png

Technická podpora

Jako kompletní poskytovatel služeb v oblasti dopravních systémů, naše rozmanitá nabídka je vždy zaměřena na pomoc zákazníkům při zvyšování produktivity, snižování nákladů a zlepšení kvality vyrobených produktů.

Dostupný a kvalitní servis 24/7

Samozřejmostí je náš propracovaný systém revizních prohlídek, který nás upřednostňuje v dnešní konkurence napjaté době. Pro naše zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis, který je k dispozici 24 hodin denně.

Helpm.png
bottom of page