Ozubené řemeny

Rozvodové řemeny jsou vysoce univerzální hnací prvek. Vzhledem k tomu, že poskytují pozitivní a tedy synchronní přenos výkonu, rozvodové řemeny se používají pro řízení strojů, stejně jako pro přepravu zboží a výrobků. Zaručují přesně synchronizované pracovní cykly a vzhledem ke svému vysokému výkonu optimalizují technické procesy ve všech druzích aplikací.

Řada ozubených řemenů je ideálním řešením v případě, že Vaše výrobky nebo výrobní proces vyžadují přesnou synchronizaci času a vzdálenosti.

 

Naše ozubené řemeny nabízejí různé rozteče, tvary ozubení, rozměry, kordy a materiály vrchních vrstev. Ozubené řemeny s přímým pohonem - pro bezprokluzovou nebo synchronní přepravu opakujícího se přesného umísťování výrobků. 

Od specifických výzev návrhu vašeho stroje, přes doporučení pro speciální vlastnosti rozvodových řemenů pro vaše výrobní procesy až po ověření výkonnostních parametrů – pomůžeme vám vytvořit individuální a cílené řešení!

Máme desítky let zkušeností v oboru a jsme neustále v kontaktu s našimi zákazníky. S našim bohatým know-how a praxí, Vám pomůžeme ve všech otázkách, i když ještě nevíte přesně, co budete potřebujete. Takže nebuďte překvapeni, pokud nabydete pocitu, že mluvíte s mnoha odborníky z mnoha oblastí najednou.

TP ikona WT.PNG

Conveyor belts

MB ikona WT.PNG

Modular belts

OŘ_ikona_WT.PNG

Timing belts

PŘ_ikona_WT.PNG

Flat belts

Máte-li zájem o více informací o našich produktech, jejich výrobních procesech a materiálech, tak nás neváhejte oslovit již dnes a zjistěte, jak Vám můžeme pomoci.

     +420 381 521 162          info@mbelt.cz 

Sídlo společnosti:

M belt s.r.o.

Mánesova 345/13

370 01 České Budějovice

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

www.dopravnipasy.eu

Provozovna:

M belt s.r.o.

Na Ohradě 368

392 01 Soběslav

Tel.: +420 381 521 162

Fax: +420 381 521 162

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

  • Facebook - Bílý kruh

M belt s.r.o. - movement technologies solutions

Copyright © 1990 - 2021 M belt s.r.o.