top of page

Ozubené řemeny

Rozvodové řemeny jsou vysoce univerzální hnací prvek. Vzhledem k tomu, že poskytují pozitivní a tedy synchronní přenos výkonu, rozvodové řemeny se používají pro řízení strojů, stejně jako pro přepravu zboží a výrobků. Zaručují přesně synchronizované pracovní cykly a vzhledem ke svému vysokému výkonu optimalizují technické procesy ve všech druzích aplikací.

Ozubené řemeny0.jpg

Řada ozubených řemenů je ideálním řešením v případě, že Vaše výrobky nebo výrobní proces vyžadují přesnou synchronizaci času a vzdálenosti.

 

Naše ozubené řemeny nabízejí různé rozteče, tvary ozubení, rozměry, kordy a materiály vrchních vrstev. Ozubené řemeny s přímým pohonem - pro bezprokluzovou nebo synchronní přepravu opakujícího se přesného umísťování výrobků. 

download-11.png
download-9.png
download-10.png

Od specifických výzev návrhu vašeho stroje, přes doporučení pro speciální vlastnosti rozvodových řemenů pro vaše výrobní procesy až po ověření výkonnostních parametrů – pomůžeme vám vytvořit individuální a cílené řešení!

Máme desítky let zkušeností v oboru a jsme neustále v kontaktu s našimi zákazníky. S našim bohatým know-how a praxí, Vám pomůžeme ve všech otázkách, i když ještě nevíte přesně, co budete potřebujete. Takže nebuďte překvapeni, pokud nabydete pocitu, že mluvíte s mnoha odborníky z mnoha oblastí najednou.

bottom of page