Transportní pásy odolné vůči UV-C

Vzhledem k tomu, že je velmi rychlá a snadno použitelná, dezinfekce UV-C hraje klíčovou roli v hygienické technologii. Dopravní pásy bez UV ochrany mají pouze omezené vlastnosti odolat této desinfekci. Vrchní vrstvy mohou rychle začít praskat a samotný dopravní pás se promění v hygienické riziko, které je kontaminované bakteriemi.


Všechny PVC a PU povrchy transportních a procesních pásů Transilon jsou vyrobeny s UV-stabilizující prvky. Předčasnému stárnutí v důsledku vlivu UV-C záření (s tvorbou trhlin a sklonem k prasknutí) je nyní spolehlivě zabráněno. Povrch pásu zůstává neporušený, není kontaminován a stále se snadno čistí.

Vzhledem k rostoucím požadavkům na hygienu a ochranu zdraví obecně se použité suroviny v posledních několika letech soustavně zlepšovaly. I když jsou pásy vystaveny UV-C záření, stabilita povrchu je mnohem větší a životnost je mnohem delší. V důsledku toho jsou procesy také spolehlivější. Při správném provozu se v důsledku toho výrazně sníží riziko kontaminace z dopravního pásu.
 

Dezinfekční systémy založené na UV-C se používají také v potravinářském a farmaceutickém průmyslu, kde poskytují konkurenční výhodu, která by neměla být podceňována.

TP ikona WT.PNG

Conveyor belts

MB ikona WT.PNG

Modular belts

OŘ_ikona_WT.PNG

Timing belts

PŘ_ikona_WT.PNG

Flat belts

Máte-li zájem o více informací o našich produktech, jejich výrobních procesech a materiálech, tak nás neváhejte oslovit již dnes a zjistěte, jak Vám můžeme pomoci.

     +420 381 521 162          info@mbelt.cz 

Sídlo společnosti:

M belt s.r.o.

Mánesova 345/13

370 01 České Budějovice

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

www.dopravnipasy.eu

Provozovna:

M belt s.r.o.

Na Ohradě 368

392 01 Soběslav

Tel.: +420 381 521 162

Fax: +420 381 521 162

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

  • Facebook - Bílý kruh

M belt s.r.o. - movement technologies solutions

Copyright © 1990 - 2021 M belt s.r.o.