Transportní a procesní pásy pro lehkou přepravní techniku

Dopravní a procesové pásy splňují veškeré požadavky kladené v oblasti lehké přepravní techniky a umožňují zvýšení produktivity dopravních zařízení. Úspěšně se používají ve výrobních a obchodních podnicích i v oblasti služeb po celém světě. Výrobní program, který je přizpůsobený požadavkům praxe, umožňuje vybrat druh pásu odpovídající speciálním požadavkům a použití.

.

Transportní pásy jsou vyráběny v antistatické úpravě, v provedení odolném vůči působení olejům a mastnoty, fyziologicky nezávadném provedení dle předpisů BGA, FDA a USDA, při užití pro přepravu kusového nebo sypkého materiálu, při přepravě do vrchu, jako magnetický přepravník, zatáčková přepravní trať nebo jako elevátorové pásy.

Efektivní přeprava a zpracování

 

Některé přepravní a zpracovatelské úkoly vyžadují mechanické, fyzikální nebo chemické vlastnosti pásu, které jsou umožněny pouze speciálními výrobními procesy, kombinací materiálů nebo dokončováním.

 

Standardní konstrukce námi dodávaných transportních pásů se skládá z polyesterové tkaniny jako tažného prvku se syntetickými nebo elastomerovými povlaky. Transportní pásy se úspěšně používají v průmyslových, obchodních a servisních společnostech po celém světě. Standardní sortiment zahrnuje více než 160 různých typů dopravních pásů a konstrukcí pro nejrůznější aplikační požadavky.

 

Nabízíme speciální produktové řady pro řadu průmyslových odvětví a aplikací.

Samozřejmostí jsou perforované transportní pásy dle požadavků zákazníka a výroby v téměř jakékoli šíři a průměru jednotlivých děr.

Jednou z dalších po výrobních úprav je navařování příčných a vodících profilů vysokofrekvenční technologií zajišťující nepřerušovanou výrobu zejména při přepravě sypkých materiálů.

 

Příčné a vodící profily nabízíme v různých variantách a velikostech a jsou nedílnou součástí stoupavých dopravníků. 

TP ikona WT.PNG

Conveyor belts

MB ikona WT.PNG

Modular belts

OŘ_ikona_WT.PNG

Timing belts

PŘ_ikona_WT.PNG

Flat belts

Máte-li zájem o více informací o našich produktech, jejich výrobních procesech a materiálech, tak nás neváhejte oslovit již dnes a zjistěte, jak Vám můžeme pomoci.

     +420 381 521 162          info@mbelt.cz 

Sídlo společnosti:

M belt s.r.o.

Mánesova 345/13

370 01 České Budějovice

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

www.dopravnipasy.eu

Provozovna:

M belt s.r.o.

Na Ohradě 368

392 01 Soběslav

Tel.: +420 381 521 162

Fax: +420 381 521 162

info@mbelt.cz

www.mbelt.cz

  • Facebook - Bílý kruh

M belt s.r.o. - movement technologies solutions

Copyright © 1990 - 2021 M belt s.r.o.