top of page

Transportní a procesní pásy pro lehkou přepravní techniku

Dopravní a procesové pásy splňují veškeré požadavky kladené v oblasti lehké přepravní techniky a umožňují zvýšení produktivity dopravních zařízení. Úspěšně se používají ve výrobních a obchodních podnicích i v oblasti služeb po celém světě. Výrobní program, který je přizpůsobený požadavkům praxe, umožňuje vybrat druh pásu odpovídající speciálním požadavkům a použití.

.

Transportní pásy jsou vyráběny v antistatické úpravě, v provedení odolném vůči působení olejům a mastnoty, fyziologicky nezávadném provedení dle předpisů BGA, FDA a USDA, při užití pro přepravu kusového nebo sypkého materiálu, při přepravě do vrchu, jako magnetický přepravník, zatáčková přepravní trať nebo jako elevátorové pásy.

TP main.jpg

Efektivní přeprava a zpracování

 

Některé přepravní a zpracovatelské úkoly vyžadují mechanické, fyzikální nebo chemické vlastnosti pásu, které jsou umožněny pouze speciálními výrobními procesy, kombinací materiálů nebo dokončováním.

 

Standardní konstrukce námi dodávaných transportních pásů se skládá z polyesterové tkaniny jako tažného prvku se syntetickými nebo elastomerovými povlaky. Transportní pásy se úspěšně používají v průmyslových, obchodních a servisních společnostech po celém světě. Standardní sortiment zahrnuje více než 160 různých typů dopravních pásů a konstrukcí pro nejrůznější aplikační požadavky.

 

Nabízíme speciální produktové řady pro řadu průmyslových odvětví a aplikací.

product-structure.jpg
Perforace2.jpg
Perforace.jpg

Samozřejmostí jsou perforované transportní pásy dle požadavků zákazníka a výroby v téměř jakékoli šíři a průměru jednotlivých děr.

Jednou z dalších po výrobních úprav je navařování příčných a vodících profilů vysokofrekvenční technologií zajišťující nepřerušovanou výrobu zejména při přepravě sypkých materiálů.

 

Příčné a vodící profily nabízíme v různých variantách a velikostech a jsou nedílnou součástí stoupavých dopravníků. 

Profil4.jpg
Profil8.jpg
Profil2.jpg
Profil5.jpg
Profil7.jpg
Profil6.jpg
PU transportní pásy Main.jpeg

Polyuretanové transportní pásy

Přehled PU pásů pro lepší budoucnost

 

PU transportní pásy přispívají k podstatným úsporám a optimalizují průmyslové procesy, což umožňuje zvýšit produktivitu a výkon dopravníkových systémů s delšími intervaly preventivní údržby a méně neplánovanými odstávkami. Transportní pásy poskytují delší životnost s nízkou spotřebou energie. Naše PU pásy jsou nezbytnou součástí při výrobě absolutně bezpečných potravin: žádná migrace toxických látek do přepravovaného produktu, omezení mikroorganického vývoje a účinné a rychlé čištění transportních pásů.

PVC transportní pásy Main.jpeg

PVC transportní pásy

Přehled PVC pásů pro rozličné průmyslové aplikace

 

Naše pásy z PVC jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin nabízejících různé mechanické vlastnosti. Dobrá přilnavost k PVC vzorům a vlastnosti uvolnění odpovídají mnoha očekáváním pro různé průmyslové aplikace.

PET transportní pásy Main.jpeg

PET transportní pásy

Přehled Polyesterových pásů s vysokou elektrickou vodivostí

 

Jednovrstvé černé plstěné pásy jsou robustní ale i pružné. Umožňují horizontální a nakloněný transport křehkých, řezných, olejových nebo lepivých částí a usnadňují jejich transport při výjimečně tichém provozu. Tyto plstěné dopravní pásy se používají zejména při akumulaci produktů.

bottom of page