top of page

Výroba cukrovinek

Dobré podávací vlastnosti, vhodné pro ostré hrany a odolné vůči chemikáliím. Všechny tyto vlastnosti a mnohem více mají transportní a procesové pásy, které se používají na mnoha místech v cukrářském průmyslu.

 

Speciální povrchové úpravy chladícího pásu znamenají, že veškeré přepravy čokolád jsou možné. Transportní pás přepraví výrobek z jedné části na druhou přes ostré hrany, zaručující, že výrobek dosáhne balicího sektoru nepoškozen. Vzhledem k vysokému stupni příčné tuhosti je zajištěno, že výrobek setrvá ve své pozici i při dlouhých a širokých přepravních trasách.

 

Matný povrch a nízké tření minimalizují přilepení výrobku na transportní pás. V extrémních případech silikonem pokrytý pás zajišťuje alternativní přepravu povolenou právními hygienickými normami. Stejně tak modulární pásy doplňují možné produktové portfolio, např. pásy s 20% průchodností.

Cukrovinky
Čokoláda

Frayfree

 

Díky speciální konstrukci pásů se na okrajích prakticky nevytváří žádné otřepy. Speciální typ tkaniny a vazby, stejně jako zvýšená délka vlákna, zajišťuje, že se do přepravovaného materiálu nedostanou žádné cizí předměty.

 

Všestranný sortiment je vhodný pro širokou škálu aplikací a dokonale splňují přísné požadavky potravinářského průmyslu.

Smartseal

 

Zatavené hrany pásů zabraňují proniknutí oleje, mastnoty a vody, a tím i bakterií do kostry pásu. Současně zabraňuje tomu, aby se na okrajích tvořily otřepy.

 

S vysokými nároky na hygienické dopravní pásy vyrobené ze syntetických materiálů jsou naše pásy se zatavenou hranou jedny z nejlepších možností.

Vlnovce

 

Nabízíme řadu vlnovců a bočnic, vyvinutých pro potřeby potravinářského průmyslu, například pro šikmou nebo strmou dopravu cukrovinek, mouky nebo cukru.

 

Jejich vysoká odolnost vůči olejům a mastnotě, stejně jako čisticím a dezinfekčním prostředkům, zaručuje bezpečnost po celé trase.

Odolný proti řezům

 

Speciální konstrukce dává těmto pásům mimořádně vysokou úroveň odolnosti proti řezům a zároveň poskytuje vynikající výsledky při řezání výrobků.

 

Díky vynikající odolnosti jsou tyto pásy HACCP také vynikajícím a ekonomickým produktem.

HighGrip

 

HighGrip je speciální typ povrchové úpravy, která zajišťuje dokonalou přilnavost produktu, snadné spojování a velmi silnou horní plochu.

 

Pásy HighGrip jsou obzvláště vhodné pro šikmou dopravu.

Čokoláda
Potravinářství
0679H_TR_Smart_Hot.jpg
TM-9_Wellkanten.jpg
0794H_TR_Teigverarbeitung.jpg
Cukrářství
bottom of page