top of page

Zemědělství

Transportní pásy tvoří se zemědělstvím nedílnou součást. Nejvíce pásů se používá na posklizňových linkách, kde jsme schopni nabídnout kompletní servis od zaměření, nasazení až po svaření pásu přímo na dopravníku. Veškeré pásy pro tyto zařízení jsou běžně dostupné skladem.

 

V naší nabídce naleznete také pásy a řemeny pro zemědělské stroje jako jsou pásy na krmné vozy, pásy na svinovače balíků, řemeny na kombajny a další doplňkový sortiment včetně mechanických spon pro rychlé a snadné spojování transportních pásů a plochých řemenů.

Zemědělství
Zemědělství

Pásová síta

Různé velikosti ok s otevřenými plochami až 60% max. jsou tyto pásy ideálním pro čištění, sušení, filtrování a chlazení.

 

Pásy mohou být dodávány v různých verzích, například s vyztuženými hranami pásu, se skleněným vláknem nebo kevlarovou tkaninou, s vodícími a bočními profily.

Vlnovce

 

Nabízíme řadu vlnovců a bočnic, vyvinutých pro potřeby potravinářského průmyslu, například pro šikmou nebo strmou dopravu cukrovinek, mouky nebo cukru.

 

Jejich vysoká odolnost vůči olejům a mastnotě, stejně jako čisticím a dezinfekčním prostředkům, zaručuje bezpečnost po celé trase.

Zemědělství
Meshbelts_News.jpg
TM-9_Wellkanten.jpg
bottom of page