top of page

Zpracování těsta a pekařství

V moderních pekárnách jsou dnes již samozřejmostí transportní a modulární pásy dodávané společností MBELT: transportní pás na formování těsta, funkční nebo přepravní pás mezi přepravovanými místy, kdekoliv před nebo za pecí, počítačky rohlíků, FDA a HACCP transportní pásy zajišťují dokonalou přepravu těsta a předpečených produktů.

 

Dobré podávací vlastnosti, odolnost vůči olejům a tukům, stejně tak i speciální povrchové struktury pásu, činí přepravu lepkavého těsta možnou. Materiály jako polypropylen a polyacetal pro modulární pásy v tepelných podmínkách zaručují, že produkty budou zchlazeny po vyjmutí z pece a přepraveny do balícího sektoru.

Zpracování těsta
Zpracování těsta

Frayfree

 

Díky speciální konstrukci pásů se na okrajích prakticky nevytváří žádné otřepy. Speciální typ tkaniny a vazby, stejně jako zvýšená délka vlákna, zajišťuje, že se do přepravovaného materiálu nedostanou žádné cizí předměty.

 

Všestranný sortiment je vhodný pro širokou škálu aplikací a dokonale splňují přísné požadavky potravinářského průmyslu.

Smartseal

 

Zatavené hrany pásů zabraňují proniknutí oleje, mastnoty a vody, a tím i bakterií do kostry pásu. Současně zabraňuje tomu, aby se na okrajích tvořily otřepy.

 

S vysokými nároky na hygienické dopravní pásy vyrobené ze syntetických materiálů jsou naše pásy se zatavenou hranou jedny z nejlepších možností.

Vlnovce

 

Nabízíme řadu vlnovců a bočnic, vyvinutých pro potřeby potravinářského průmyslu, například pro šikmou nebo strmou dopravu cukrovinek, mouky nebo cukru.

 

Jejich vysoká odolnost vůči olejům a mastnotě, stejně jako čisticím a dezinfekčním prostředkům, zaručuje bezpečnost po celé trase.

Odolný proti řezům

 

Speciální konstrukce dává těmto pásům mimořádně vysokou úroveň odolnosti proti řezům a zároveň poskytuje vynikající výsledky při řezání výrobků.

 

Díky vynikající odolnosti jsou tyto pásy HACCP také vynikajícím a ekonomickým produktem.

Elastické pásy

 

Homogenní elastický pásový materiál vyrobený z uretanu lze použít na řadu aplikací, jako jsou rozmetadla nebo kontrolní váhy.

 

Kromě ideálního vedení mají elastické pásy vynikající vlastnosti podávání, skvělé vlastnosti ve žlabových dopravnících a rozměrovou stabilitu.

Pekařství
Potravinářství
0679H_TR_Smart_Hot.jpg
TM-9_Wellkanten.jpg
0794H_TR_Teigverarbeitung.jpg
TM-12_Spreizband.jpg
bottom of page